پیام تبریک به حجت الاسلام و المسلمین رئیسی

آیت الله محمود رجبی در پیامی به حجت الاسلام و المسلمین رئیسی، انتخاب ایشان را به عنوان هشتمین رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران تبریک گفتند.

0

آیت الله محمود رجبی در پیامی به حجت الاسلام و المسلمین رئیسی، انتخاب ایشان را به عنوان هشتمین رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران تبریک گفتند. متن پیام ایشان بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای سید ابراهیم رئیسی ادام الله توفیقاته

سلام علیکم

 

خداوند متعال را شاکرم که تحت عنایات خاصه حضرت بقیة الله الأعظم -ارواحنا لتراب مقدمه الفداء- مردم مؤمن بصیر و انقلابی ایران اسلامی در روز ۲۸ خرداد ماه حماسه‌ای بی‌نظیر آفریدند که خنثی کننده توطئه‌های دشمنان کینه‌توز انقلاب اسلامی بود.

 

در این حماسهٔ پرشور نعمت اعتماد اکثریت قاطع شرکت‌کنندگان به حضرتعالی که بحمدلله به زیور علم و حلم و تقوا آراسته و از سوابق مدیریتی درخشان و تجارب ارزشمند برخوردارید، فرصتی گرانسگ برای احیای آرمان‌های انقلاب و ارزش‌های اسلامی چون گسترش معنویت و اخلاق در جامعه، برقراری عدالت اجتماعی، حمایت از محرومین و مبارزهٔ با فساد است.

 

ضمن عرض تبریک میلاد با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، پیروزی اخلاق‌مدارانه حضرتعالی در آزمون الهی انتخابات ۱۴۰۰ را تبریک عرض می‌کنم. امید است با مجاهدت‌های خالصانهٔ دولت مردمی در راستای اجرایی ساختن منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، شاهد تحقق ایران اسلامی قوی باشیم و هرچه بیشتر و بهتر به تمدن نوین اسلامی نزدیکتر شویم.

فَلِلَّهِ الْعِزَّةُ جَمِيعًا
محمود رجبی
۱۴۰۰/۳/۲۹

نظر خود را وارد کنید