آیت الله اراکی ثابت کرد با وحدت ظرفیت بزرگی برای ما شکل می گیرد

آیت الله محمود رجبی: آیت الله اراکی در مقام عمل ثابت کرد که با وحدت شیعه و سنی چه ظرفیت بزرگی برای جهان اسلام شکل خواهد گرفت.

0

آیت الله محمود رجبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه خدمات ارزنده آیت الله اراکی در مجمع تقریب بر هیچ منصفی پوشیده نیست، گفت: آیت الله اراکی در مجمع تقریب مذاهب اسلامی با نوآوری و خلاقیت وحدت همه جانبه در جهان اسلام را دنبال کردند.

وی با بیان اینکه نوآوری و استفاده از اندیشه های ابتکاری از جمله نقاط قوت آیت الله اراکی در مجمع تقریب مذاهب اسلامی بوده است، تصریح کرد: گزارش های که از خدمات واقدامات آیت الله اراکی در مجمع تقریب دیده ایم نشان از موفقیت ایشان در مدیریت مجمع تقریب دارد.

آیت الله رجبی همچنین گفت که آیت الله اراکی در مقام عمل ثابت کرد که با وحدت شیعه و سنی چه ظرفیت بزرگی برای جهان اسلام شکل خواهد گرفت.

وی افزود: گستردگی و پیچیدگی های کار در مجمع تقریب مذاهب اسلامی مانع موفقیت آیت الله اراکی در اجرایی کردن ماموریت های محوله مقام معظم رهبری نداشت و ایشان با تبعیت از مقام معظم رهبری، عملکردی قابل تحسین در مجمع تقریب به جای گذاشت.

نظر خود را وارد کنید