پیام تسلیت آیت‌الله رجبی در پی حادثه تروریستی کرمان

0

در پی حادثه تروریستی کرمان که در آن بیش از ۱۰۰ نفر از هموطنان عزیز به شهادت رسیدند؛ آیت‌الله رجبی پیام تسلیتی صادر کردند. متن پیام ایشان به شرح زیر است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم
إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمِينَ مُنْتَقِمُونَ

بار دیگر دشمنان زبون انقلاب اسلامی که با مشاهده زمینه‌های زوال قریب‌الوقوع رژیم کودک‌کش صهیونیستی به وحشت افتاده‌اند جنایتی مرتکب شدند و اظهار ارادت مردم شهیدپرور ایران اسلامی به سردار رشید مقاومت را برنتافتند؛ جمعی از مردان و زنان و کودکان بی‌گناه زائر سردار دلها را به شهادت رساندند. وَ ما نَقَمُوا مِنْهُمْ إِلاَّ أَنْ يُؤْمِنُوا بِاللَّهِ الْعَزِيزِ الْحَمِيدِ.

این حادثه تلخ و ناگوار موجب تاثر شدید گردید. این غم بزرگ و عزاداری برای آن بایستی سوخت موتور انتقام از عاملین جنایتکار باشد. با توجه به فرمان حکیمانه رهبر معظم انقلاب نیروهای مقاومت در سراسر دنیا وظیفه خود را شناختند و ان‌شاءالله با عمل درست، به‌موقع و مدبرانه جنایتکاران را به سزای اعمالشان برسانند و مقدمات برچیدن غده سرطانی صهیونیستی را فراهم نمایند.

هرگونه اقدام جهت انتقام، اعم از تبیین ضرورت #انتقام تا برملا کردن پلشتی و خباثت تروریست‌ها و همچنین حمایت از نیروهای انتقام‌گیرنده در فضای حقیقی و مجازی، واجبی قطعی و مرهمی بر این زخم دردناک است.

اینجانب ضمن ابراز همدردی با بازماندگان خود را شریک غم تمامی عزاداران این حادثه تلخ تروریستی می‌دانم و از درگاه خداوند متعال صبر و اجر جزیل برای بازماندگان و حشر با حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها برای شهدای این حادثه را خواستارم.

محمود رجبی
۱۴۰۲/۱۰/۱۳

نظر خود را وارد کنید