پیام آیت‌الله رجبی به مناسبت چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری

0

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت شریف ایران اسلامی
سلام علیکم

خداوند متعال را شاکریم که بعد از معرفت و محبت خدا، پیامبر و اهل‌بیت (علیهم السلام) با ایثار و فداکاری امام عزیز (قدس سره) و امت ایشان، به‌ویژه شهدای گرانقدر و علمای ربانی، انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و نظام مقدس جمهوری اسلامی مستقر گردید و در قریب به نیم قرن عمر این نظام مقدس، این نظام به الگوی همۀ آزادگان و استقلال‌طلبان و پشتیبان محرومان و مظلومان عالم تبدیل شد.

خداوند متعال را شاکریم که به رغم به میدان آوردن همۀ امکانات و ظرفیت‌های استکبار جهانی و صهیونیزم بین‌الملل و انواع توطئه‌های آنان، با هدایت‌های حکیمانۀ رهبری این نظام و حضور حماسی ملت ایران و تلاش بی‌وقفه نخبگان و سعی مسئولان، نظام جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف ملی و بین‌المللی به صورت معجزه‌آسا به دستاوردهای عظیمی دست یافت و در عرصه‌های مختلف از رتبه‌های پایین و در مواردی زیر صفر به رتبه‌های اول منطقه‌ای و جهانی رسید.

خداوند متعال را شاکریم که در نظام جمهوری اسلامی مردم‌سالاری دینی تحقق عینی یافت و در طول 46 سال عمر این نظام مقدس 42 انتخابات آزاد برگزار شده و همواره مسئولان این نظام از آراء مردم صیانت کردند و مهر باطلی بر یاوه‌گویان و دشمنان این نظام زدند.

خداوند متعال را شاکریم که ملت شریف ایران در نوبت دوم انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم به‌رغم تلاش‌های همه‌جانبۀ دشمنان نظام برای جلوگیری از حضور حماسی در انتخابات، به ندای رهبر عزیز و حکیم‌شان لبیک گفتند و به‌رغم همۀ مشکلات معیشتی و توطئه‌های دشمنان برای مایوس کردن مردم با مشارکت قریب به 50 درصدی در پای صندوق‌های رأی حضور یافتند و بار دیگر وفاداری خود را به نظام اسلامی و رهبر عزیزمان نشان دادند.

نتیجه آراء هرچه باشد، پیروز این میدان نظام اسلامی، رهبر حکیم انقلاب و مردم شریف ایران اسلامی هستند. ان‌شاءالله راه شهید خدمت ادامه یابد و رئیس جمهور آینده با استفاده از زیرساخت‌های مهمِ حل مشکلات که آن شهید عزیز بنیان نهاد و رهبر عزیزمان فرمودند: «اگر این دولت ادامه پیدا می‌کرد، بنده احتمال زیاد می‌دهم که بسیاری از مشکلات کشور، عمدتاً مشکلات اقتصادی حل می‌شد.» رئیس جمهور منتخب بتواند در کوتاه‌مدت میوۀ این اقدامات زیرساختی را بچیند و کام مردم را شیرین کند.

در آستانۀ ماه محرم و شهادت سالار شهیدان اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران با وفای آن حضرت هستیم و یکی از اموری که باید وجهۀ همت دولت آینده باشد، تقویت فرهنگ دینی و از جمله فرهنگ ظلم‌ستیزی است که اباعبدالله الحسین (علیه السلام) برای آن قیام کرد و مسیر شهادت را پیمود.

رئیس‌جمهور آینده رئیس‌جمهور همۀ ملت ایران است؛ حتی آنان که به هر دلیلی پای صندوق رأی نیامدند و یا به ایشان رأی ندادند. برنامۀ آیندۀ رئیس‌جمهور منتخب باید با جهت‌گیری خدمت به مردم و حل مشکلات همۀ آحاد ملت ایران باشد و به وعده‌هایی که داده است در چارچوب سیاست‌های کلان نظام، برنامۀ هفتم توسعه و سایر قوانین مراجع قانون‌گذاری به وظائف خود، به ویژه آنچه در سوگندنامه رئیس جمهور آمده است و او به آن قسم خواهد خورد، با دقت و جدیت عمل کند.

ملت شریف ایران اسلامی نیز باید با پاک کردن مسائلی که در رقابت‌های انتخابات مطرح شده است، با وحدت و یکپارچگی و تبدیل رقابت‌ها به رفاقت، در پرتو رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مدظله العالی در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی با نهایت همدلی و هم‌افزایی از ارزش‌ها و آرمان‌های اسلام و انقلاب صیانت کنند و برابر دشمنان نظام ید واحده باشند و راه امام عزیز و شهیدان گرانقدر را که همان راه اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی است ادامه دهند و پیروی از رهبر عزیزتر از جان‌مان نائب بر حق حضرت بقیه الله عجل الله تعالی فرجه الشریف و فصل الخطاب امت قرار دهند.

از همۀ آحاد مردم به‌ویژه جوانان انقلابی، مسؤولان و یکایک افراد سهیم در برگزاری انتخابات به عنوان یک طلبه و عضوی از جامعۀ بصیر ایران اسلامی سپاسگزاری می‌کنم و از خداوند متعال می‌خواهم که آنچه شایستۀ کرم اوست به آنان عنایت فرماید.

به روح تابناک امام عزیز و شهدای گرانقدر نظام جمهوری اسلامی درود می فرستم و اعتلای بیش از پیش نظام جمهوری اسلامی و طول عمر پر برکت رهبر حکیم انقلاب را تا ظهور حضرت مهدی ارواحنالتراب‌مقدمه‌الفداء از خداوند متعال خواستارم.

محمود رجبی
۱۴۰۳/۰۴/۱۸

نظر خود را وارد کنید